Jesteśmy zespołem fizjoterapeutów, dla których praca stanowi powołanie. Zajmujemy się kompleksową rehabilitacją i osteopatią dorosłych, dzieci i niemowląt. Oferujemy indywidualnie dostosowaną terapię dla pacjentów po urazach, w stanach przed i pooperacyjnych, z chorobami reumatycznymi, zmianami zwyrodnieniowymi, zespołami bólowymi w przebiegu dyskopatii oraz w zaburzeniach tkanki powięziowej.

Do każdego naszego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Pracujemy jako zespół specjalistów. Stosujemy najbardziej skuteczne metody fizjoterapii i osteopatii (m.in. metodę powięziową, suche igłowanie, terapię manualną, terapię wisceralną, terapię punktów spustowych, terapię czaszkowo-krzyżową). Często łączymy terapię z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami, które Pacjenci powinni wykonywać w domu. Jesteśmy przekonani, że gwarancją powodzenia terapii jest włączenie Pacjenta na każdym etapie rehabilitacji.

W naszej placówce prowadzone jest leczenie wad postawy oraz rehabilitacja i osteopatia niemowląt i dzieci według światowych standardów. Oferujemy także usługi z zakresu logopedii dzięcięcej.

Jako jedyni w Pruszkowie prowadzimy diagnostykę i terapię uroginekologiczną ze sprzętem EMG i USG, mającą zastosowanie w dysfunkcjach mięśni dna miednicy u kobiet.

W Centrum Kinesi skorzystacie Państwo między innymi z zalet kinezyterapii, czyli metody rehabilitacji polegającej na leczeniu ruchem oraz poznacie walory terapii fizykalnej obejmującej m.in. masaże, elektroterapię, laseroterapię, krioterapię i ultrasonoterapię. Wykonujemy także badania komputerowe stóp, dobierając indywidualne wkładki ortopedyczne.

Bardzo się staramy, żeby w naszej przychodni panowała rodzinna atmosfera, a pacjent kończył rehabilitację pełen pozytywnej energii i radości życia.

Serdecznie zapraszamy do Centrum Rehabilitacji Kinesi w Pruszkowie.