Jesteśmy zespołem fizjoterapeutów, dla których praca stanowi powołanie. Zajmujemy się kompleksową rehabilitacją dorosłych, dzieci i niemowląt. Oferujemy indywidualnie dostosowaną terapię dla pacjentów po urazach, w stanach przed i pooperacyjnych, po udarach mózgowych, z chorobami reumatycznymi, zmianami zwyrodnieniowymi, zespołami bólowymi w przebiegu dyskopatii oraz w zaburzeniach tkanki powięziowej.

W naszej placówce prowadzona jest rehabilitacja wad postawy dzieci oraz rehabilitacja wczesnodziecięca niemowląt według światowych standardów. Oferujemy także usługi z zakresu logopedii.

Jako jedyni w Pruszkowie prowadzimy terapię uroginekologiczną mającą zastosowanie w dysfunkcjach mięśni dna miednicy.

W Centrum Kinesi skorzystacie Państwo między innymi z zalet kinezyterapii, czyli metody rehabilitacji polegającej na leczeniu ruchem oraz poznacie walory terapii fizykalnej obejmującej m.in. masaże, elektroterapię, laseroterapię, krioterapię, ultrasonoterapię, sollux. Wykonujemy także badania podologiczne i podograficzne stóp, dobierając indywidualne wkładki ortopedyczne.

Bardzo się staramy, żeby w naszej przychodni panowała rodzinna atmosfera, a pacjent kończył rehabilitację pełen pozytywnej energii i radości życia.

Serdecznie zapraszamy do Centrum Rehabilitacji Kinesi w Pruszkowie.